Online Danışmanlık

Online Diyet Danışmanlığı

Evden çıkmadan uzakları yakın eden online diyet danışmanlığı ile ekran karşısında yüz yüze ve birebir görüşmeleri sürdürmek mümkün hem de dünyanın her yerinden.
Bireysel Danışmanlık

Bireysel Danışmanlık

Covid önlemleri alınarak yüz yüze ve birebir seanslara katılmak isterseniz de İstanbul Fulya’daki muayahaneme beklerim.
Evde Yaşlı Bireylere Danışmanlık

Evde Yaşlı Bireylere Danışmanlık

Evden çıkamayan yaşlı bireylerin beslenmesi çok önemli bir konudur bu anlamdaki tecrübelerimi geriatri (yaşlı bakımı) konusunda uzman nörolog ve fizyoterapist ile beraber takip ediyoruz.
Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal Danışmanlık

Çalışalarınızın Covid döneminde evden çalışırken sağlıklı kiloda kalması ve kronik hastalıkları olanların sağlıklı beslenmesi için tüyoları içeren bireysel beslenme danışmanlıklarını kurumunuz adına online olarak ya da yerinde veriyorum.
Menü Danışmanlığı

Menü Danışmanlığı

Aileniz için evde pişen yemeklerin haftalık/aylık mevsimine uygun menü danışmanlığını alabilirsiniz. Sağlıklı beslenme konseptini evden çalışanlara özel menülerle kendi kurumunuz mutfağında önerdiğim kombinasyonlara yapabilir müşterilerinize özel paketler sunabilirsiniz.
Marka-Lansman Danışmanlığı

Marka-Lansman Danışmanlığı

Yeni bir gıda ya da besin desteği markası mı üreteceksiniz/ithal edeceksiniz markanın oluşumundan pazarlama, kutu, broşür tasarımından broşür çalışmalarına kadar her adımında yanınızdayım.
Peki,Ya Sonra Danışmanlığı

Peki,Ya Sonra Danışmanlığı

Kilolarınızı verdiniz peki ya sonra? Kilo koruma ve yaşam tarzı değişikliği konularında koçluk ve psikodiyet temelli danışamanlık yapmak üzere sizinleyim.
Workshop ve Eğitimler

Workshop ve Eğitimler

İster küçük bir grup olun ister kurumsal ortamdaki kalabalık bir grup, her grubun ihtiyacına özel eğitimler, mutfak workshopları ile yanınızdayım.